روش های خرید

1ورود یا ساخت نام کاربری جدید.
2مرور سفارشات.
3پرداخت و حمل و نقل رایگان.

در صورت وجود هر گونه مشل لطفا به پشتیبانی اطلاع دهید! باسپاس از همکاری شما!

ساعت نمایشگاه

دوشنبه - ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر
یکشنبه - ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر
شماره تماس شرکت: 88945657 - 021

ایجاد نام کاربری

*

*

*

*

*

*

بازیابی کلمه عبور!

*

انواع دامنه و روش های انتخاب آن

 دامنه در حقیقت نام وب سایت شما می باشد که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده است. پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از .com ، .net و .org که دارای مصارف عمومی می باشند و هر یک به ترتیب معرف سایتهای تجاری (Commercial) ، شبکه (Network) و سازمانی یا غیر انتفاعی (Organization) می باشند. در ثبت این دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نامها با اولویت درخواست ثبت می شوند و برای مدت

یک تا ده سال (قابل تمدید) با توجه به حق الثبت پرداختی معتبر می باشند. دامنه های .info ، .biz و .name نیز در زمره دامنه های قابل ثبت برای عموم ولی با کاربری خاص می باشند. پسوند .info برای سایتهای اطلاعاتی (Information) ، پسوند .biz برای سایتهای تجاری (Business) و پسوند .name هم فقط برای سایتهای شخصی مناسب می باشد استفاده از این سه پسوند در خارج از این چارچوب تعریف شده ممنوع و منجر به حذف دامنه و سلب حقوق مربوطه از مالک آنها خواهد شد. همچنین کلیه دامنه های بین المللی فوق و بسیاری از دامنه های محلی تابع قوانین حمایت کننده از علائم تجاری می باشند. انتخاب یك نام دامنه مناسب (Domain name) می تواند تاثیر به سزایی درموفقیت سایت اینترنتی شما و توسعه آن داشته باشد. اگر قصد دارید كه به تجارت الكترونیكی بپردازید در انتخاب نام دامنه باید نكاتی را رعایت كنید تا مشتریان را به سوی خود جلب كنید ٤ نكته اساسی دراین بین وجود دارد. 1- نام كوتاه باشد.
یك نام مناسب باید حتی الامكان كوتاه و یا كوتاه ترین باشد به تازگی سایت Art-U-Frame.com نام Art.com را به مبلغ ٤٥ هزار دلار خریداری كرد. كدامیك از این دو كوتاهتر هستند؟ كوتاه بودن نام دامنه دارای دو مزیت است : اول آنكه بدون خطا می توان آن را هجی كرد و دوم اینكه به سادگی در ذهن باقی می ماند. 2 - به یاد ماندنی باشد.
البته تمامی اسامی كوتاه ممكن است به یاد ماندنی نباشند. نام كوتاهی مانند bscs.com كه مربوط به Sales Boyles Sierra Carpeting است، در ظاهر كوتاه است اما ممكن است به سادگی در ذهن نیاید. باید از نامی استفاده كنید كه برای مشتریان نیز شناخته شده باشند. اغلب اوقات استفاده از سرواژه های نام مجموعه شما، در ذهن كسی باقی نمی ماند و نمی تواند به توسعه تجارت شما كمك كند.
اگر نام دامنه شما ملموس نیست وبه تنهایی نیز به یادها نمی ماند. پس مشتریان شما نیز به یاد نمی آورند كه شما در دنیا مشغول به چه كاری هستید. پس بهتر است كه (در مورد مثال فوق) از نام boylescarpet.com استفاده كنید كه هم با معنی است و هم بهتر درذهن می ماند. 3 - با فعالیت تجاری یا نام تجاری شما در ارتباط باشد.
بهترین نام تجاری آن است كه بیانگر فعالیت شما باشد. مثلا من یك روز می خواستم در موضوع خانواده تحقیق كنم، وارد سایتwww.focuonthefamily.org شدم. خوب چنین سایتی وجود داشت. ولی اگر نام آن family.org بود خیلی مناسبتر بود. اگرنام تجاری شما خیلی مشكل یابه اصطلاح زمخت است، بهتر است كلماتی را استفاده كنید كه در رابطه با شغل شما هستند. به عنوان مثال یك شركت اندونزیایی به نام indufum كه از چوب ساج (teak) مبلمان تولید می كند. نام solidteak.com را انتخاب كرده است. آیا فكر می كنید كه indofum.com مناسبتر بود؟ كدامیك بهتر در یاد می ماند؟ شاید هر دو اسم انتخابهای مناسبی باشند. 4 - املای روانی داشته باشد.
چهارمین معیار برای انتخاب نام مناسب، ساده نویسی آن است. شاید متعجب شوید كه بدانید تعداد زیادی از اسامی دامنه كه به طور شفاهی گفته می شوند، به درستی نوشته نمی شوند. اغلب مردم املای ضعیفی دارند. عده دیگر نیز در تایپ كردن ضعیف هستند حالا اگر این دو گروه را تركیب كنید درخواهید یافت كه بهتر است اسم دامنه شما، كوتاه، به یاد ماندنی، منطقی و دارای هجی ساده باشد. مثلا به نام rosevilleelectric.com توجه کنید. این نام با قاعده شماره ٣ سازگار است چون مربوط به یك شركت الكتریكی در Roseville (كالیفرنیا) است، اما دو حرف e كنار هم درمیانه اسم، املای آن را مشكل می كند می توانید درمیان آن از یك علامت dash استفاده كنید، اما پس از آن لازم است كه همیشه از پشت تلفن توضیح دهید كه roseville-electric.com كه بین آن یك dash قرار دارد.

بالا

تنظیمات قالب

نوع سر صفحه:
رنگ چار چوب:
رنگ های پیشنهادی:
چارچوب:
نگارش و گسترش: آریان وب