روش های خرید

1ورود یا ساخت نام کاربری جدید.
2مرور سفارشات.
3پرداخت و حمل و نقل رایگان.

در صورت وجود هر گونه مشل لطفا به پشتیبانی اطلاع دهید! باسپاس از همکاری شما!

ساعت نمایشگاه

دوشنبه - ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر
یکشنبه - ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر
شماره تماس شرکت: 88945657 - 021

ایجاد نام کاربری

*

*

*

*

*

*

بازیابی کلمه عبور!

*

طراحی سایت واکنش گرا برای تلفن های همراه

وب سایت در تلفن همراهاگر بهینه سازی سایت به عنوان یک جزء از هسته اصلی استراتژی های شما برای بازاریابی اینترنتی میباشد ، داشتن یک وب سایت که قابل روئیت در تلفن های همراه باشد بسیار پسندیده خواهد بود. امروزه میزان فروش تلفن های همراه نسبت به فروش کامپیوترهای خانگی و یا لپ تاپ ها پیشی گرفته است ودر سال 2014 میزان استفاده از اینترنت از طریق تلفن همراه نسبت به سال های قبل بسیار افزایش یافته است

 

به همین دلیل داشتن وب سایتی که به طور کامل و بدون هیچ گونه عیب و نقصی در تلفن های همراه قابل رویت باشد بسیار کار منطقی ای خواهد بود. اصلا تعجب نکنید اگر به زودی میزان بازدید از سایت شما از طریق تلفن های همراه برابر با میزان بازدیدهای سایتتان از طریق کامپیوترهای خانگی بود و یا حتی ممکن است در آینده ای نزدیک میزان استفاده از اینترنت از طریق تلفن همراه حتی نسبت به میزان استفاده از اینترنت از طریق کامپیوترهای خانگی بیشتر شود. تحقیقات نشان دهنده این است که چیزی در حدود 67 درصد از کاربرانی که از طریق تلفن همراه به اینترنت متصل میشوند علاقه زیادی به خرید از این طریق نشان میدهند به همین دلیل شرکت هایی که همواره رفتاری عاقلانه و منطقی نسبت به علایق بازدیدکنندگان دارند از مدتی قبل اقدام به تغییراتی در سایت خود به جهت نمایش بی عیب و نقص در تلفن های همراه داشته و به دنبال ایجاد سایتی هستند که در هنگام نمایش در تلفن های همراه هیچ تفاوتی نسبت به نمایش در کامپیوترهای خانگی نداشته باشد. برخی از صاحبان کسب و کارهای آنلاین تمایل به داشتن دو وب سایت متفاوت دارند ، یکی برای کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ ها ، یکی برای نمایش درون تلفن های همراه ، از طرفی برخی از صاحبان کسب و کارهای آنلاین علاقه ای به طراحی دو وب سایت مجزا نداشته و ترجیح میدهند یک وب سایت قابل نمایش در کامپیوترهای خانگی ، لپ تاپ ، تبلت ها و تلفن های همراه داشته باشند . ممکن است برخی از صاحبان کسب و کارهای آنلاین نسبت به استفاده کاربران از تلفن های همراه بی تفاوت باشند ، این دست از مدیران وب سایت ها باید قید بسیاری از کاربران خود را زده و از طرفی آماده تخریب نام تجاری خود باشند زیرا بسیاری از کاربران هنگام بازدید از این سایت از طریق تلفن همراه با سایتی بهم ریخته و بسیار نا مرتب رو به رو خواهند شد که قطعا از نظر کاربران سایتی نامناسب بوده که کاربر هیچ علاقه ای به ماندن در آن نخواهد داشت و قطعا با این شرایط توقع فروش از این طریق توقعی بی جا تلقی خواهد شد.
طراحی سایت واکنش گرا توصیه ما به شماست ، قطعا یکی از بهترین روش ها برای اینکه وب سایت شما در هر مانیتوری ( با وضوح تصویر مختلف ) و یا گوشی های تلفن همراه و ... به خوبی نمایش داده شود  طراحی سایت با استفاده از تکنیک واکنش گرا است بدین صورت وب سایت شما در هر مانیتور و یا تلفن همراهی بدون عیب و نقص نمایش داده میشود.در طراحی سایت واکنش گرا  ساختار لایه‌های سایت به صورت شناور طراحی می‌شود و با کمک خاصیت  مدیا در تگ لینک  با توجه به سایز صفحه، شیوه نامه های آبشاری مربوطه بار گزاری می‌شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و ... در ابعاد مختلف می‌شود . طراحی سایت واکنش گرا برای واکنش سایت نسبت به تغییر دستگاه های مختلف مانند تبلت، موبایل، لپ تاپ، تلویزیون های هوشمند و همچنین تغییر رزولوشن ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این تکنیک با استفاده از ویژگی های جدید و همچنین طراحی های شناور  وب سایت را بدون نیاز به نسخه های متفاوت برای دستگاه ها و رزولوشن های مختلف طراحی می نماییم. مسئولین گوگل میگویند که استفاده از طراحی وب سایت واکنش گرا برای تلفن های همراه باعث جذب مخاطبین زیادی خواهد شد و از طرفی به میزان بازاریابی شما کمک بسیاری خواهد نمود. طراحی وب سایت واکنش گرا که توسط گوگل توصیه می شود، اجازه می دهد تا یک وب سایت در هنگام بارگذاری در دستگاه ها و صفحات نمایش مختلف به صورت کامل و بدون عیب و نقص نمایش یافته و کاربران مختلف که با استفاده از ابزارهای مختلف وارد سایت میشوند تماما و بدون هیچ مشکلی از سایت دیدن نمایند.  این مسئله باعث میشود تمامی کاربران از نحوه نمایش اطلاعات راضی بوده و این مسئله یک استراتژی مهم در بازاریابی آنلاین میباشد. یکی از جنبه های جذاب طراحی سایت واکنش گرا این است که یک وب سایت واکنش گرا می تواند سایت را برای یک کاربر با بهترین امکانات و یا یک کاربر با امکاناتی کاملا پیش پا افتاده که هرکی از دستگاه هایی با صفحه نمایش های متفاوت استفاده میکنند ، به یک صورت نمایش دهد. این یک ویژگی مهم است ، غیر ممکن است که این مسئله در رتبه های سایت شما در میان موتورهای جستجو بی تاثیر باشد زیرا در این شرایط شما شرایطی مهیا نموده اید که کاربران از هر طریقی وارد وب سایت شما شدند نسبت به یکدیگر تفاوتی نداشته و در واقع همه کاربران دارای شرایطی یکسان باشند ، بدین ترتیب شما خطر از دست دادن کاربرانی که از طریق گوشی های تلفن همراه و یا تبلت ها از سایتتان بازدید خواهند کرد را به صفر درصد رسانده و میتوانید بر روی بازیدکنندگان خود از طریق انواع و اقسام دستگاه ها برنامه ریزی کرده و روی فروش بیشتر خود ، سرمایه گذاری نمائید.

بالا

تنظیمات قالب

نوع سر صفحه:
رنگ چار چوب:
رنگ های پیشنهادی:
چارچوب:
نگارش و گسترش: آریان وب