روش های خرید

1ورود یا ساخت نام کاربری جدید.
2مرور سفارشات.
3پرداخت و حمل و نقل رایگان.

در صورت وجود هر گونه مشل لطفا به پشتیبانی اطلاع دهید! باسپاس از همکاری شما!

ساعت نمایشگاه

دوشنبه - ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر
یکشنبه - ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر
شماره تماس شرکت: 88945657 - 021

ایجاد نام کاربری

*

*

*

*

*

*

بازیابی کلمه عبور!

*

چند پیشنیاز برای عملی کردن ایده وبسایت جدید

فرض کنید در حال گذارندن یک بعد از ظهر جمعه ی کسل و خسته کننده هستید که ناگهان ایده ی درخشانی به طور وحشیانه به ذهنتان حمله می کند! "حال چه باید کرد!؟" اگر تصمیم درستی بگیرید و کار درست را انجام دهید، شاید ایده شما جهان را تکان دهد!
1. عجله نکنید!

برای راه اندازی و رونمایی از وبسایتتان عجله نکنید! عجله می تواند همه چیز را خراب و بهترین ایده ها را نابود کند!

ابتدا خوب فکر کنید و ایده تان را پرورش دهید، شاید کمی خیال پردازی و تفکرات فانتزی هم بتواند به شما کمک کند، اما یادتان نرود که خیال پردازی بیش از حد، شما را از مسیر درست خارج خواهدکرد!  
2. انتخاب نام حال که تصمیم گرفته اید با این ایده (که حالا پخته تر شده است!) پیش بروید، اولین چیزی که باید انجام دهید، انتخاب یک نام برای آن است.
اگر شما هم مثل تعداد زیادی از افراد برای انتخاب نامی مناسب دچار مشکل هستید، مقاله آینده ما را که درباره اصول انتخاب نام مناسب هست از دست ندهید!  
3. ثبت دامنه پس از انتخاب نام مناسب برای وبسایت جدیدتان، اولین و مهم ترین کاری که باید انجام دهید، ثبت دامنه است. مقالات زیادی درباره انتخاب دامنه مناسب در اینترنت انتشار یافته اند که یقیناً مطالعه آن ها کمک زیادی به شما خواهدکرد؛ اما دانستن چند نکته کلیدی الزامی است!     نام دامنه بیش از حد طولانی نباشد
    نام دامنه متناظر و متناسب با نام وبسایتتان باشد (بهترین کار، انتخاب نام وبسایت یا معادل انگلیسی آن به عنوان دامنه است)
    نام دامنه قابلیت برند شدن داشته باشد.  
4. ایجاد حساب کاربری در شبکه های اجتماعی حال که دامنه را ثبت کردید، نوبت به ایجاد حساب کاربری در شبکه های اجتماعی می رسد. دلایل زیادی برای فعال بودن در شبکه های اجتماعی وجود دارد که موضوع مقاله ما نیست، اما شاید ذکر همین نکته که "بیشتر مشتریان و مخاطبان شما هم اینک در شبکه های اجتماعی دنبال ایده ی شما هستند" کافی باشد!  
5. ایجاد صفحه "به زودی" بر روی دامنه از ثبت دامنه تا راه اندازی کامل وبسایتتان شکافی به اندازه چند هفته یا حتی شاید چند ماه ایجاد خواهدشد. در این مدت شما باید یک صفحه استاتیک اولیه که به صفحه "به زودی" (یا در انگلیسی Coming Soon) معروف است بر روی دامنه تان راه اندازی کنید. این صفحه می تواند تنها شامل همین عبارت (به زودی) باشد، هر چند بهتر است اطلاعات اولیه ای درباره وبسایتتان و حتی فرمی برای ثبت ایمیل بازدیدکنندگان در خبرنامه (جهت اطلاع از اخبار و زمان رونمایی از سایت) بر روی این صفحه ارئه کنید.
برای قرار دادن فرم دریافت اطلاعات از کاربران، می توانید از ابزار Brace Form استفاده کنید.  
6. به دنبال تیم! حتی اگر شما یک توسعه دهنده و حرفه ای تمام عیار هم باشید، باز هم شانس شما به تنهایی برای رسیدن به موفقیت خیلی کم است. هیچ وقت فراموش نکنید که "حتی حرفه ای ترین کوهنوردان هم برای فتح اورست به تنهایی عمل نمی کنند". برای فتح قله های بلند همیشه باید به صورت گروهی کار کرد، حتی گاهی مجبور خواهیدشد تعدادی "فرد بومی" نیز به تیمتان راه دهید تا "راه بلد" شما باشند!
همیشه سعی کنید تا حد امکان افرادی را در تیمتان جمع کنید که قبلاً با آنها کار کرده اید و با توانایی ها و روحیاتشان آشنایی دارید، افرادی که هر کدام توانایی خاصی دارند و بودنشان نقطه قوت منحصر بفردی را به تیم اضافه می کند؛ نیازی به توضیح نیست که منظور از این افراد، دانشجویان بی تجربه ای نیستند که برای سپری کردن دوره کارآموزی پیش شما می آیند!
در جمع کردن افراد، همه نیازهای یک تیم قوی را بسنجید و تیمی کامل تشکیل دهید. این تیم باید متشکل از ایده پردازان، طراحان گرافیک و وب، برنامه نویسان حرفه ای، برنامه نویس و توسعه دهنده موبایل (در صورت نیاز)، متخصصان سئو و برندینگ، متخصصان امنیت، مدیریت سرور و... باشد. اگر اهداف بزرگی دارید، به حداقل ها قناعت نکنید؛ اهداف بزرگ، هزینه های بیشتری هم دارند. شاید بد نباشد به فکر اسپانسر هم باشید!  
7. ادامه دهید... همه بایدها و نبایدهای پرورش ایده های اولیه و راه اندازی وبسایت در این مقاله نوشته نشده است و کسی با خواندن این مقاله آماده عملی کردن ایده هایش نخواهدشد! این مقاله تنها با هدف اشاره ای گذرا و مختصر به چند پیشنیاز راه اندازی وبسایت هایی با ایده های جدید و خلاقانه تحریر شده است، باشد که افق نگاهمان فراخ تر شود!

بالا

تنظیمات قالب

نوع سر صفحه:
رنگ چار چوب:
رنگ های پیشنهادی:
چارچوب:
نگارش و گسترش: آریان وب