روش های خرید

1ورود یا ساخت نام کاربری جدید.
2مرور سفارشات.
3پرداخت و حمل و نقل رایگان.

در صورت وجود هر گونه مشل لطفا به پشتیبانی اطلاع دهید! باسپاس از همکاری شما!

ساعت نمایشگاه

دوشنبه - ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر
یکشنبه - ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر
شماره تماس شرکت: 88945657 - 021

ایجاد نام کاربری

*

*

*

*

*

*

بازیابی کلمه عبور!

*

استانداردهای طراحی وب سایت

طراحی وب سایت اولین گام در دنیای بزرگ بازاریابی اینترنتی است و ما بدون یک وب سایت مناسب هیچ شانسی برای موفق شدن نداریم و فقط هزینه پرداخت می کنیم.
طراحی سایت خود را به شرکتی بسپارید که همواره خود را با آخرین تکنیکهای طراحی وب سایت بروز می کند. استانداردهای زیر می بایست رعایت شود:
1- یک هاست و یک دامین برای طراحی وب سایت:

یک سایت نیاز به هاست و دامنه دارد و اینکه چندین دامنه روی یک هاست پارک شوند از محبوبیت سایت شما در گوگل می کاهد . 2-فونت و محتوا: فونت عنصر مهمی در ظاهر سایت و رضایت مندی مشتری شما میباشد. بنابراین انتخاب فونت مناسب که در همه مرورگرها بدرستی نمایش داده شود بسیار مهم می باشد. 3- گرافیک: تصاویر و بنرهای استفاده شده می بایست مربوط به کار شما باشد و در جای نتاسب خود بکار روند . در ضمن سایتهایی که با فلش کار شده اند یا تصاویر چشمک زن زیادی دارند از لحاظ بصری سریع مخاطب را خسته میکنند بگونه ای که سریع از سایت شما خارج میشود. حجم تصاویر هم باید بگونه ای باشد که لود سایت رو به مشکل نیندازد و مخاطب خسته نشود. 4- وب سایت متناسب با تمامی مرورگرها: سایت طراحی شده باید در همه مرورگرها بدرستی نمایش داده شود .
5- سازگاری با تمامی سیستم ها: در حال حاضر تعداد افرادی که از تلفن های هوشمند و تبلت ها از اینترنت استفاده می کنند به شدت در حال افزایش است. و سایت طراحس شده باید نسبت به همه این سیستمها ریسپانسیو باشد.

بالا

تنظیمات قالب

نوع سر صفحه:
رنگ چار چوب:
رنگ های پیشنهادی:
چارچوب:
نگارش و گسترش: آریان وب